Сливенската главна улица около сградата на общината тази сутрин беше огласяна от алармата на една от банките в града. Свидетели разказаха, че звуковият терор е започнал още в 5 ч. сутринта. Оказа се, че причината за включването на алармата е авария, която наводнила мазето на банката, алармата се включила и не спираше да звучи до малко преди обяд заради наводнението. Банковите служители стояха отвън в очакване на техници да отстранят проблема, както и се случи накрая.
Алармата на наводнена банка цяла сутрин огласяше сливенското ларго

