Н а 19 май 2026 г., вторник ще се състои официално откриване на STEM център в ЦСОП „Д-р Власаки Шуманов“ – гр. Сливен, съобщиха от центъра.
Събитието е от 10:30 часа в сградата на ЦСОП „Д-р Власаки Шуманов“ – гр. Сливен.
Откриването на STEM центъра е важна стъпка към осигуряване на съвременна образователна среда, насърчаваща развитието на знания, умения и творчески потенциал на учениците чрез иновативни методи на обучение.

