Начало » Регионални » Служители на НОИ и сливенски шофьори почетоха паметта на Ботев и падналите за Родината

Служители на НОИ и сливенски шофьори почетоха паметта на Ботев и падналите за Родината

1

Служителите на Националния осигурителен институт (НОИ) в Сливен малко преди 12 ч. за пореден път излязоха пред сградата на институцията, за да почетат паметта на Христо Ботев и падналите за Родината.

В обедната почивка свободните от задължения държавни служители застанаха от двете страни на бул. „Стефан Караджа“ и на островчето на пешеходната пътека.

2

Те не спираха движението, но колите и двете страни на движението спряха, даже някои шофьори по време на сигнала на сирените, излязоха от автомобилите и застанаха до тях.

3

Вече е традиция служителите на НОИ на 2 юни да формират почетен караул на булеварда в Сливен.

В караула отново се включиха членовете на Регионалния клуб „32 загорски пехотен полк” на Национално дружество „Традиция” Роза и Тончо Тончеви.

4