Служителите на Националния осигурителен институт (НОИ) в Сливен малко преди 12 ч. за пореден път излязоха пред сградата на институцията, за да почетат паметта на Христо Ботев и падналите за Родината.
В обедната почивка свободните от задължения държавни служители застанаха от двете страни на бул. „Стефан Караджа“ и на островчето на пешеходната пътека.

Те не спираха движението, но колите и двете страни на движението спряха, даже някои шофьори по време на сигнала на сирените, излязоха от автомобилите и застанаха до тях.

Вече е традиция служителите на НОИ на 2 юни да формират почетен караул на булеварда в Сливен.
В караула отново се включиха членовете на Регионалния клуб „32 загорски пехотен полк” на Национално дружество „Традиция” Роза и Тончо Тончеви.


