Начало » Любопитно » Хванаха змия в жилищен вход в Сливен

Хванаха змия в жилищен вход в Сливен

11111111

Змия проникна в жилищен вход в Сливен и бе забелязана тази сутрин. Това се случи във вх. А на малък жилищен блок на бул. “Стефан Стамболов” №1 в сливенския квартал „Младост“. Змията бе уловена от живеещ във входа мъж между първия и втория етаж, където е припознала сред цветята свой нов хабитат.

IMG 20260508 113318

Змията бе изолирана в пластмасова бутилка.

viber изображение 2026-05-08 09-28-40-767

След проведена консултация с ветеринар се установи, че влечугото е смок.

Смокът вече е репатриран в природата извън града край пътя Сливен – Ямбол.